Balkan müziğinin efsane ismi Goran Bregović, uzun bir aradan sonra 8 Ekim Cuma akşamı Charm Music organizasyonu ile Maçka Küçükçiftlik Park’ta sevenleriyle buluşuyor!

Tüm İstanbul konserleri kapalı gişe olan ve akıllardan çıkmayan müzikleri ile Goran Bregović ve The Wedding & The Funeral Band muhteşem repertuarlarıyla sevenlerini unutulmayacak bir müzik ziyafetine davet ediyor.

Emir Kustirica imzalı  Çingeneler Zamanı, Arizona Rüyası ve Yeraltı gibi filmlerin klasikleşmiş müziklerine imza atan Goran Bregovic, 8 Ekim akşamı, müzik hayatına sığdırdığı 21’in üzerinde albümünün en güzel parçaları ile İstanbullulara keyifli bir gece yaşatacak.

Sırp bir annenin ve Hırvat bir babanın oğlu olarak 1950 yılında Saraybosna’da dünyaya gelen Goran Bregović, Balkanlar’ın geleneksel müziğini, günümüz teknikleriyle sunarak büyük bir dinleyici kitlesi edinmiştir.

Ülkemizde Sezen Aksu’nun Düğün ve Cenaze albümünün müziklerinin bestecisi ve birlikte verdikleri konserler ile tanınan Goran Bregović, yurtdışında yaptığı film müzikleri ile Balkanların en önemli bestecileri arasında gösteriliyor.

http://www.goranbregovic.rs/

Etkinlik detayları

Kapı açılış : 19:00

Goran Bregovic and The Wedding&The Funeral Band : 21:00

Biletler: Biletix ve Etkinlik Günü Kapıda

Normal: 78 TL

VIP: 165 TL

Paylaş